Facebook
Szkolenia
Wdrożenia
Usługi audytowe
Kontakt: 12 653 20 13

Dofinansowanie naszych usług

 

Usługi szkoleniowe i doradcze realizowane przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX mogą być dofinansowane w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. Kwota możliwego do uzyskania dofinansowania waha się w zależności od województwa i może wynosić aż do 400 000 zł na firmę. Środki tak uzyskane mogą być przeznaczone na  projekty wspierające rozwój przedsiębiorców i pracowników na terenie prawie wszystkich województw w Polsce (nie dotyczy województwa mazowieckiego i pomorskiego).  

 

Współpraca z nami oznacza dla Państwa:

- Pomoc indywidualnego doradcy: po rozpoczęciu z nami współpracy, otrzymają Państwo pomoc dedykowanego dla Państwa firmy doradcy,

- Szybkość: tylko w 2017 roku uzyskaliśmy dofinansowania dla kilkudziesięciu projektów dla naszych Klientów. Zdobyte w ten sposób doświadczenia pozwala nam sprawnie i szybko prowadzić kolejne realizacje,

- Doświadczenie: od ponad 15 lat realizujemy projekty uzyskujące dofinansowania ze środków unijnych,

- Jakość: jesteśmy podmiotem zarejestrowanym w Bazie Usług Rozwojowych, co oznacza weryfikację przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz systematycznie przeprowadzane audyty potwierdzające jakość naszych usług. 

Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń do naszego biura i umów się na rozmowę z naszym doradcą: 12 653 20 13 lub wypełnij formularz kontaktowy.