Facebook
Szkolenia
Wdrożenia
Usługi audytowe
Kontakt: 12 653 20 13

Kodeks postępowania administracyjnego

 
 
 

 


 

Informacje o szkoleniu
   

 

Cel

Celem niniejszego szkolenia jest zapoznanie z najważniejszymi zagadnieniami  postępowania administracyjnego oraz aktualnie obowiązującym stanem prawnym w tym zakresie.

Profil uczestnika

Szkolenie skierowane jest do pracowników administracji publicznej oraz innych podmiotów zobowiązanych do stosowania Kodeksu Postępowania Administracyjnego w pracy zawodowej, od których  stosowanie KPA wymaga analiza praktycznych zagadnień wynikających z bieżącej pracy w organizacji.

Korzyści

  • zdobycie wiedzy na temat poszczególnych aspektów postępowania administracyjnego
  • nabycie umiejętności wyboru właściwego trybu postępowania administracyjnego

 

 

Miejsce szkolenia:

Sala szkoleniowa Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z.o.o., Kraków,
ul. Kalwaryjska 69

Godziny szkolenia: 9:00-15:15
Czas trwania: 1 dzień (7 h)
Cena szkolenia: 650 400 PLN [netto]  Promocja***


***  Zwolnienie z podatku VAT - w przypadku finansowania  szkolenia co najmniej w 70% ze środków publicznych - (wymagane oświadczenie- do pobrania na dole strony).

 

 

Cena zawiera: certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia wydany przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z o.o., materiały szkoleniowe  w wersji elektronicznej i papierowej oraz poczęstunek.


 

 Program szkolenia
 
Trenerzy

 I dzień (7h)

  1. Zagadnienia podstawowe. Źródła prawa i zakres obowiązywania KPA.
  2. Zagadnienia ogólne postępowania.
  3. Postępowanie przed organem I instancji.
  4. Akta sprawy – pisemny charakter postępowania.
  5. Postępowanie odwoławcze.
  6. Postępowania nadzwyczajne w KPA– wznowienie postępowania, stwierdzenie nieważności, uchylenie, zmiana rozstrzygnięcia.
  7. Postępowania odrębne uregulowane w KPA

 

 

Trener i wykładowca Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z o. o. – adwokat, ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego z tytułem magistra prawa, oraz studia doktoranckie. Przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji, tajemnic handlowych, własności intelektualnej, prawa autorskiego oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji. Brał udział jako wykładowca w projektach szkoleniowych współfinansowanych ze środków unijnych. Jest autorem kilkunastu artykułów opublikowanych w "Global Economy"   i "IT w Administracji" oraz współautorem trzech publikacji książkowych.

 

 


 

Do pobrania
 

Formularz zgłoszeniowy w wersji DOC

Oświadczenie o zwolnieniu z podatku VAT

Wypełniony dokument należy przesłać emailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na nr /12/ 653 20 13, 295 08 00.