Facebook
Szkolenia
Wdrożenia
Usługi audytowe
Kontakt: 12 653 20 13

Auditor wewnętrzny Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015

 

 
 
  SZKOLENIE PROWADZONE W OPARCIU O ZNOWELIZOWANĄ NORMĘ ISO 14001:2015, KTÓRA WESZŁA W ŻYCIE 15.09.2015  

Informacje o szkoleniu
   

Cel

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do pełnienia funkcji auditora wewnętrznego systemu zarządzania środowiskowego wg ISO 14001 w organizacji. Szkolenie zapoznaje uczestników z zasadami przeprowadzania auditów oraz pozwala na zdobycie umiejętności niezbędnych do skutecznego auditowania. 

Profil uczestnika

Szkolenie przeznaczone jest dla osób przygotowujących się do objęcia stanowiska auditora wewnętrznego  Systemu Zarządzania Środowiskowego oraz osób pełniących już taką funkcję w organizacji.

Korzyści

Uczestnicy szkolenia zostaną przygotowani do samodzielnego planowania, przeprowadzania i dokumentowania auditu Systemu Zarządzania Środowiskiem wg ISO 14001:2015 oraz otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. Ponadto osoby, które zaliczą test końcowy, zdobędą certyfikat  jednostki certyfikującej.

 

Miejsce szkolenia:
Sala szkoleniowa Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z o.o., Kraków,
ul. Kalwaryjska 69

Godziny szkolenia: 9:00-15:15
Czas trwania: 1 dzień (7 h)
Cena szkolenia: zapytaj o aktualną cenę!


***  Zwolnienie z podatku VAT - w przypadku finansowania  szkolenia co najmniej w 70% ze środków publicznych - (wymagane oświadczenie- do pobrania na dole strony).

 

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w szkoleniu jest znajomość wymagań normy ISO 14001:2015

 

W cenie 2 certyfikaty!!!

Cena zawiera: certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, wydany przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z o.o. oraz certyfikat wydany przez  jednostkę certyfikującą, materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej i papierowej  oraz poczęstunek.


 

 Program szkolenia
 
Trenerzy

 

I dzień (7 h)

  1. Dokumentowanie Systemu Zarządzania Środowiskowego z uwzględnieniem zmian wynikających z nowego podejścia zawartego w normie ISO 14001:2015.
  2. Zasady auditowania, planowanie auditów, zawiadomienie o audicie.
  3. Zarządzanie programem auditów.
  4. Działania auditowe.
  5. Kompetencje i ocena auditorów.
  6. Zasady certyfikacji.
  7. Egzamin końcowy.
  8. Dyskusja panelowa oraz podsumowanie szkolenia.


Szkolenie ma charakter warsztatowy - jest prowadzone w formie wykładu i ćwiczeń.

 

 

Trener, ekspert i konsultant w zakresie systemu zarządzania środowiskowego. Auditor wiodący ISO 9001 i 14001. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w zakresie opracowywania i wdrażania systemu zarządzania środowiskowego, a także SZJ ISO 9001, HACCP.  Doświadczony w realizacji szkoleń zamkniętych i otwartych. Ściśle współpracuje z Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z o.o.

 


 

Do pobrania

Oświadczenie o zwolnieniu z podatku VAT

                                                                                           

Wypełniony dokument należy przesłać e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.