Facebook
Szkolenia
Wdrożenia
Usługi audytowe
Kontakt: 12 653 20 13

Zamówienia publiczne - aukcja uzupełniająca

 
 
 

 


 

Informacje o szkoleniu
   

 

Cel i korzyści

  • zdobycie wiedzy jak prawidłowo realizować postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie licytacji elektronicznej, co przyczyni się do zminimalizowania błędów przy realizacji postępowań w tym trybie.
  • przygotowanie do pracy związanej z udzielaniem zamówienia publicznego w trybie licytacji elektronicznej

 

Profil uczestnika

  • Pracownicy wydziałów zamówień publicznych w jednostkach administracji publicznej;
  • kadra kierownicza odpowiedzialna za nadzorowanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
  • kandydaci na stanowiska wydziałów zamówień publicznych
  • osoby chcące zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie przygotowania i prowadzenia postępowań o udzielanie zamówień publicznych

 

 

Miejsce szkolenia:

Sala szkoleniowa Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z.o.o., Kraków,
ul. Kalwaryjska 69

Godziny szkolenia: 9:00-15:15
Czas trwania: 1 dzień (7 h)
Cena szkolenia: 650 400 PLN [netto]  Promocja***


***  Zwolnienie z podatku VAT - w przypadku finansowania  szkolenia co najmniej w 70% ze środków publicznych - (wymagane oświadczenie- do pobrania na dole strony).

 

 

Cena zawiera: certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia wydany przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z o.o., materiały szkoleniowe  w wersji elektronicznej i papierowej oraz poczęstunek.


 

 Program szkolenia
 
Trenerzy

 I dzień (7h)

Moduł I - powstanie i geneza aukcji uzupełniającej, Przepisy dyrektyw UE, Przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych. Efektywność stosowania aukcji.

Moduł II - Warunki aukcji uzupełniającej. Problematyka wadium, kryterium. Zaproszenie.

Moduł III - Przebieg aukcji. Tok i postąpienie.

Moduł IV - Przyznanie zamówienia publicznego. Wybór. Umowa. 

Moduł V - środki ochrony prawnej. Problematyka unieważnienia

 

Prawnik, specjalista i wykładowca z zakresu zamówień publicznych. Ukończyła studia magisterskie na kierunku prawo, obecnie jest doktorantką prawa na specjalizacji zamówienia publiczne. Absolwentka Studium Prawa Europejskiego w Warszawie na dwóch specjalizacjach: „Zamówienia publiczne” oraz „Fundusze europejskie 2014 – 2020 - nowa perspektywa finansowa”. Ukończyła studia podyplomowe „Moduł Kształcenia Nauczycielskiego” na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Posiada doświadczenie zawodowe jako specjalista w urzędzie gminy w dziale ewidencji ludności i dowodów osobistych. Współpracuje z Kancelariami Adwokackimi oraz Radców Prawnych prowadząc sprawy i obsługując Urzędy Gmin i Starostwa Powiatowe. Prowadzi szkolenia o tematyce związanej z zamówieniami publicznymi, kodeksem postępowania administracyjnego, przepisami w zakresie ewidencji ludności i obowiązkiem meldunkowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziale zamówień publicznych SPZOZ. Autorka licznych publikacji z zakresu zamówień publicznych oraz prelegentka na konferencjach o tej tematyce.

 

 


 

Do pobrania
 

Formularz zgłoszeniowy w wersji DOC

Oświadczenie o zwolnieniu z podatku VAT

Wypełniony dokument należy przesłać emailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na nr /12/ 653 20 13, 295 08 00.